Vacature bali/sales medewerker

Als balie/sales medewerker ben jij hét visitekaartje van ons bedrijf. Je hebt een positieve en gastvrije uitstraling naar onze leden en toekomstige leden. Daarmee vervul je een belangrijke rol binnen ons bedrijf.

Wij zoeken iemand voor +/- 4 dagdelen per week waarvan ook twee avonddelen van 18:00 tot 21:00 uur. Blink jij uit in de Nederlandse taal zowel verbaal als op schrift? Durf je keuzes te maken en initiatief te nemen met een open en gastvrije houding? Zo ja, dan wil je bij ons team.

Wij bieden:

– een arbeidsovereenkomst voor 12 uur per week met mogelijke uitbreiding naar 20 uur

– een leuk dynamisch team van jong en oud

– opleidingen op het gebied van balie, sales en office

– bonusregeling op het gebied van sales

– deels flexibele werktijden

Heb je interesse gekregen? Stuur dan een brief met cv voor 8 augustus a.s. naar info@fit-punt.nl t.a.v. M.C. Haagsma.